Wydarzenia | Wywiady | TOP 10 | Showbiznes | Jezyk indonezyjski | Biznes PL-IND | Kontakt
 
moja-indonezja.pl

Drodzy Państwo,

Indonezja jest niezwykłym krajem. Krajem pięknym, tajemniczym lecz zarazem odległym i - jak na razie - nieznanym w Polsce. Dlatego właśnie idea poznania tego kraju, pokazania go Polakom na różnych płaszczyznach stała się myślą przewodnią i motywacją do stworzenia pierwszego w Polsce portalu w całości poświęconego Indonezji. Znajdziecie tutaj Państwo wiele wiadomości na temat Indonezji, na przykład praktyczne rady dla podróżujących, wynikające z doświadczenia naszych ekspertów (wszak informacje pojawiające się w różnych polskojęzycznych przewodnikach, zarówno internetowych jak i w wersjach papierowych, zawierają  wiele niedokładnych i często nieprawdziwych informacji). U nas dane są zawsze pewne - nad ich prawdziwością czuwają eksperci.  Warto zwrócić uwagę na newsy ze świata indonezyjskiego showbiznesu lub prezen
towane hity muzyczne uwielbiane przez miliony ludzi w Indonezji. Podejrzewam, że utwory muzyki pop/rock podbijające listy przebojów w tym kraju, spodobają się także nam, Polakom, ponieważ ich melodyjność sprawia, że z przyjemnością słucha się utworów takich zespołów jak Peterpan czy Matta Band. Zapraszam do działu TOP 10.
Indonezja to także kierunek rozpoznawany przez polskich biznesmenów. W naszym serwisie można znaleźć przeróżne dane, dowiedzieć się więcej o stosunkach polsko-indonezyjskich.
Z pewnością niektórzy z Państwa, naszych Drogich Czytelników, mieli okazję być w Indonezji, a są także tacy, którzy marzą, by odwiedzić ten rajski
kraj. Wszystkich zapraszamy do wstąpienia do Moja-Indonezja Club, oczywiście za darmo. Celem jest zjednoczenie miłośników oraz sympatyków Indonezji i stworzenie pierwszej w Polsce wspólnoty ludzi, dla których Indonezja nie jest obojętna. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
A może chcielibyście się Państwo nauczyć języka indonezyjskiego? Teraz po raz pierwszy w Polsce jest to możliwe dla
każdego! Więcej informacji w dziale "język indonezyski".
Na pewno wrażenia z pobytu w Indonezji są
niesamowite. Wiemy to z autopsji :) Chcielibyście się Państwo podzielić nimi z szerokim gronem odwiedzających nasz serwis? Zapraszamy serdecznie do przesyłania swoich relacji na naszą skrzynkę email (adres dostępny w dziale "kontakt"), umieścimy je na naszym portalu.
Serwis wciąż będzie się rozwijał. W chwili obecnej kilka działów jest w trakcie budowy, już powstają następne pomysły.
Życzę miłego poznawania Indonezji - kraju, który na dobre zagościł w moim sercu. Mam nadzieję, że zagości również w Państwa sercach.

Szymon Kozłowski
Redaktor naczelny portalu
Moja-Indonezja.pl

 

Czas obecnie
w D
żakarcie:

 

w Denpasar (Bali):
 
w Jayapura (Papua):
 
 

moja-indonezja.pl

Twój adres e-mail

 

Pogoda teraz w Dżakarcie >>

 

 Pogoda teraz w całej Indonezji >>
 

moja-indonezja.pl

Indonezja na zdjęciach - zobacz jaka jest piękna...

moja-indonezja.pl